O Mně
So 9-18, Ne 9-14
Ájurvédská medicína s Pavlem Hlôškou: 16. 9. 2017 - 17. 9. 2017

Tento víkendový kurz s Pavlem Hlôškou bude věnován jedné z nejstarších léčebných metod, která je naukou o správném způsobu života, dlouhověkosti, poznání vlastní přirozenosti a rovnováhy bytí.

"Nejzávažnější omyl psychického chování: ztotožňujeme se se svými omezeními místo se svými neomezenými možnostmi."

V rámci kurzu se dozvíte to nejdůležitější jak o diagnostice, tak o samotné terapii. Z diagnostiky se budeme věnovat principům, ze kterých ájurvéda vychází, principům vzniku nemocí, a principům léčení pomocí ájurvédských technik. Z pohledu terapie se budeme věnovat zdravé výživě, léčivým vlastnostem potravin, jejich využití v čase, a některým dalším léčebným prostředkům ájurvédy.

 

PŘEDNÁŠEJÍCÍ:

Pavol Hlôška je mezinárodně uznávaný odborník a terapeut ájurvédy a jeden z nejvyhledávanějších teraputů u nás. Ájurvedou se zabývá více jak 20 let, je žákem Dr. Góvina S. Rajpoota PhD., u kterého absolvoval kurzy ájurvédské medicíny, ájurvédských masáží a indické kuchyně. Je autorem knih - Ájurvéda česky, Ájurvéda duše a těla, Ájurvéda v teraupetické praxi. Pavol Hlôška je také učitel a zakladatel ŠKOLY AJURVÉDSKÉ MEDICÍNY.

Ve spolupráci s Českou televizí  připravil dokumentární film z Indie v českém znění: Ájurvéda - umění bytí

 

TERMÍN:

sobota od 9 -12 a od 14 -18 hod.

neděle od 9 - 14 hod.

Cena: 2800,-

Místo konání:
Ekologické centrum Lipka
Lipová 19, Brno

Chci se přihlásit...